אנגלית מדוברת - בית הספר האמריקאי

כשלמדתם עברית לא ישבו איתכם עם מילון וספרי לימוד. פשוט דיברו אתכם עברית. אנו בבית הספר האמריקאי מאמינים כי הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית מדוברת היא פשוט להתחיל לדבר!

לפני תחילת הלימודים תעברו מבדק רמה ותשובצו לרמת הלימודים המתאימה ביותר עבורכם. מרגע שמתחילים הלימודים, תתחילו לדבר אנגלית מדוברת. גם הרמה שלכם היא בסיסית ביותר, ואפילו אם אינכם יודעים ולו מילה אחת, תוכלו בפרק זמן קצר להתחיל לדבר ולשוחח אנגלית מדוברת עם עמיתכם ללימודים שנמצאים בדיוק ברמה שלכם.

צוות המורים המנוסה של בית הספר יקנה לכם את הביטחון הדרוש, אולם גם ידע לעזור לכם לשפר את הדיבור ואת האנגלית המדוברת.

רק בבית הספר האמריקאי תפסיקו לפחד מטעויות!

טעויות הם חלק אינטגרלי מתהליך הלמידה. בית הספר האמריקאי מעניק דגש מיוחד על הביטחון שלכם בשפה. רק לאחר שתצברו מספיק ביטחון בכדי לדבר באופן שוטף, יהיה זה נכון להתחיל ולתקן את הטעויות שלכם. החשוב ביותר בלימוד אנגלית מדוברת הוא הדיבור השוטף!

אבל לפני שמתרכזים בדברים השליליים, יש להתמקד בגיבוש הביטחון העצמי שלכם בדיבור. ללא ביטחון בשפה, לא תעזור כל הלמידה שבעולם. עקב כך הלמידה בקורס האנגלית המדוברת מתמקדת במתן ביטחון וכלים לדיבור שוטף באנגלית.

גם אם לעיתים תעשו טעויות, דיבור שוטף הנו חשוב פי כמה מדיבור נכון. זכרו, מי שלא מדבר גם לא מבצע טעויות. אנו בבית הספר האמריקאי מסתכלים על הטעויות בתור כלי למידה ושיפור ולא משהו שיש להימנע ממנו. אתם תתרכזו בדיבור אנגלית מדוברת וקבלת ביטחון ואת הטיפול בטעויות השאירו לנו!

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם