למה בית הספר האמריקאי?

מקצוענות בכל פרט: קורסי האנגלית בביה"ס האמריקאי נבנו מתוך מחשבה רבה על כל פרט: מערכי השיעור, תוכניות הלימודים, מסגרת השעורים, עבודה משולבת על מרכיבי השפה השונים ותרגול החומר. בעת בניית קורסי האנגלית השונים הוקדשה מחשבה רבה לכל פרט ופרט, במטרה להבטיח רמת לימודים גבוהה, שירות איכותי והתקדמות מהירה לכל תלמיד ותלמיד.

המורים הכי טובים: בביה"ס האמריקאי אנו משקיעים מאמצים רבים בבחירת המורים שלנו, מתוך הבנה שרק כשלומדים עם מורים מעולים, מצליחים להתקדם ולראות תוצאות.

מורי ביה"ס האמריקאי הינם דוברי אנגלית שפת אם, בעלי תואר אקדמי וניסיון רב בהוראת אנגלית.

פריסה ארצית: כדי ללמוד אנגלית בצורה מקצועית וברמה גבוהה לא צריך לנסוע רחוק!

לביה"ס האמריקאי סניפים בכל הארץ. כל הסניפים פועלים לפי מתכונת ורמת קורסים אחידה. בכל סניף שתבחרו, תהנו מחומרי לימוד מעודכנים ומתנאי לימוד נוחים.

גמישות מרבית: עם מערכת השעות הייחודית של ביה"ס האמריקאי ללימודי אנגלית, השיעור מתאים את עצמו ללוח הזמנים שלכם, ולא להיפך: כתלמידים בביה"ס האמריקאי אתם בוחרים באיזה יום ובאיזו שעה אתם רוצים ללמוד. גם אם השעה שבחרתם אינה מתאימה לכם, תוכלו בקלות לעבור וללמוד בשעה או ביום אחרים בהתאם למערכת השעות של בית הספר. שיטה זו מעניקה לכם גמישות מקסימלית בבחירת הקורס המועדף עליכם.

מעקב אישי: בביה"ס האמריקאי אנו מאמינים, שכדי להגיע לתוצאות ולהתמיד בקורס לאורך זמן, צריך מישהו שיעקוב אחרי ההתקדמות שלכם, ייתן לכם תרגילים שמתאימים במיוחד לנקודות החולשה שלכם, יציב בפניכם מטרות וייתן לכם פידבק על ההתקדמות שלכם לעיתים קרובות.

בקורסי האנגלית בביה"ס האמריקאי, אתם זוכים למעקב אישי צמוד של מורה הקורס וצוות הסניף, במטרה לבדוק את ההתקדמות שלכם בחומר הלימודים. מתקשים בנושא מסויים? תקבלו תרגילים המתאימים במיוחד לנושא בו אתם זקוקים לתגבור.

מתקדמים בחומר בכל שיעור: בקורסי האנגלית של ביה"ס האמריקאי אתם משפרים את השליטה שלכם באנגלית במהירות: בזכות שיטות הלימוד הייחודיות, ההתקדמות בחומר והשליטה באוצר מילים גדלה משיעור לשיעור בצורה משמעותית, כבר מהשיעור הראשון.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם