יתרונות שיטת הזכיינות בלימודי אנגלית

למודל הזכיינות בלימודי אנגלית יש כמה יתרונות משמעותיים על פני הקמה עצמאית של בית ספר לאנגלית.

זכיינות- שיטת שיווק מנצחת: בארה"ב חולשות זכיינויות על כ-50% מהפעילות העסקית. בישראל היקף הפעילות הזכייני הוא נמוך יותר, אולם בשנים האחרונות הוא גדל במהירות. השוק הישראלי הבין בשנים האחרונות את היתרונות הרבים הטמונים בשיטה, וכיום ניתן למצוא זכיינויות ישראליות ברוב תחומי המסחר הקמעונאי: החל מעסקי מזון והגרלות, וכעת גם בשוק לימודי האנגלית.

בית הספר האמריקאי ללימודי אנגלית הינו מוסד לימודי האנגלית היחיד בישראל הפועל בשיטת הזכיינות.

הצלחה עסקית מובטחת - כזכיינים טריים בשוק לימודי האנגלית אתם נהנים מפוטנציאל עסקי רב ומההזדמנות להגדיל את המכירות ואת ההכנסות בקצב מהיר. אם אתם פועלים בהתאם לתוכנית העסקית ומפגינים רמה גבוהה של מקצועיות תוכלו להגיע לרווחים גבוהים תוך זמן קצר יחסית. שוק לימודי האנגלית בישראל צומח באחוזים דו ספרתיים בשנים האחרונות וצפוי לצמוח עוד בשנים הקרובות.

סיכון נמוך - כשאתם פותחים זכיינות אתם משתלבים בעסק קיים ומבוסס בעל הצלחה ורקורד עסקיים מוכחים. במסגרת הקמת הזכיינות ולכל אורך הפעילות שלכם אתם זוכים לליווי ולתמיכה צמודים מחברת האם, ובכך מקטינים מאוד את הסיכון העסקי והכספי הכרוך בהקמת עסק חדש מאפס ובתקופה הקריטית של ביסוס המעמד שלכם בשוק.

ליווי עסקי צמוד - הקמת זכיינות הרבה יותר נוחה מהקמת עסק בכוחות עצמכם. מי שמקים זכיינות אינו נאלץ להתמודד בכוחות עצמו עם גיבוש קונספט, בניית תוכנית עסקית, גיוס עובדים ופרסום העסק. כזכיינים אתם מקבלים מראש תוכנית עסקית מוכנה ומוכחת, זוכים לליווי ולהכוונה מלאים בנוגע לגיוס עובדים ולביסוס הזכיינות. הזכיינות שלכם זוכה לחשיפה שיווקית ופרסומית במסגרת קמפיינים פרסומיים קיימים של החברה האם.

הגדלת מחזור הפעילות - שוק לימודי האנגלית בישראל נשלט על ידי מספר חברות קטן מאוד, אשר חולשות על נתח גדול מהשוק. רוב התלמידים מעדיפים להירשם ללימודים במסגרת גוף עסקי בעל שם, ניסיון והצלחה עסקית מוכחים.

לבית ספר מוכר וגדול לאנגלית יש יתרונות ברורים: הוא יכול להרשות לעצמו להציב דרישות גבוהות בפני המורים שהוא מעסיק, בעל יכולת להתעדכן מהר יותר בטכנולוגיות חדשות, ניסיון עסקי רב המתבטא גם בניסיון עשיר בהוראה, מערכת שעות גמישה וקורסים שנפתחים במשך כל השנה. יתרונות אלו מושכים אליהם תלמידים פוטנציאלים ומסייעים להגדיל את מחזור הפעילות של בית הספר.

יצירת קשרים עסקיים רחבים - כזכיינים של בית ספר לאנגלית אתם לא פועלים בחלל ריק, אלא אתם חלק ממערך זכיינויות ארצי. באפשרותכם להתייעץ עם זכיינים אחרים, לקבל מהם עצות, ללמוד מהניסיון שלהם ועוד. רשת הקשרים העסקיים שלכם מאפשרת לכם לשפר את הביצועים העסקיים שלכם, לשכלל את השירות הניתן לתלמידים ולהיות מעודכנים כל הזמן במתרחש בתחום שלכם.

שליטה מלאה - כזכייני לימודי אנגלית אתם שותפים מלאים בכל תהליך קבלת ההחלטות הנוגע לזכיינות שלכם, וזוכים לעצמאות מלאה ברמת הפעילות המקומית: גיוס עובדים, פרסום מקומי, קצב ההתרחבות העסקית שלכם ועוד. כזכייני בית הספר האמריקאי ללימודי אנגלית אתם זוכים לעצמאות, אך אינכם בודדים בשטח.

שיטות הוראה מתקדמות - כזכיינים ללימודי אנגלית אתם זוכים להכשרה מקיפה בנושא שיטות הוראה, מתודיקה ועוד, בהתאם לסוג הקורס וסוג התלמידים. שיטות ההוראה בבית הספר האמריקאי הוכחו כיעילות ביותר, ויסייעו לכם לקדם את התלמידים שלכם במהירות ובקלות.

שותפים בהצלחה - בית הספר האמריקאי ללימודי אנגלית שם לו למטרה לקדם את הפעילות העסקית של הזכיינויות השונות, ורואה בהצלחת הזכיינים הצלחה אישית של בית הספר. כדי לקדם את הצלחת הזכייניות משקיע בית הספר האמריקאי זמן וכסף רבים בפיתוח עסקי מלא, פרסום ברמה מקומית וארצית, תוכניות אסטרטגיות ועוד, ומקיים תמיכה כוללת לזכייניות בכל ההיבטים העסקיים: שיווקיים, אקדמיים ומקצועיים.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על שיטת הזכיינות של בית הספר האמריקאי?

התקשרו כבר עכשיו לקביעת פגישה: 03-7510909

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם