קורס אנגלית משפטית

לימודי משפטים בימנו נעשה נפוץ מאוד, ועימו הולך ומתחזק גם הצורך בקורס אנגלית משפטית למשפטנים. על אלו מאיתנו העוסקים בתחום השמפטנות להתמודד עם טקסטים רבים ומידע רחב בשפה אנגלית גבוהה, עם מונחים ומושגים רבים בשפה מקצועית באנגלית, דבר המקשה על הבנתו של החומר הנלמד ומקשה על הסטודנטים להצליח במבחנים או בחנים, וכמובן גוזל מהם זמן רב כאשר עליהם להכין עבודות להגשה ואו מצגות וכדומה. כאמור, מחקרים ופסקי דין רבים ונשנים כתובים בשפה האנגלית בתחום המשפטים, לכן סטודנטים למשפטים צריכים להיות בקיאים במושגי היסוד בתחום אנגלית משפטית.

השימוש באנגלית נפוץ מאוד בקרב משפטנים ועורכי דין ישראלים ואת זאת בדיוק בא לשרת קורס אנגלית משפטית. כיוון שהאנגלית לא שגורה בפי הישראלי המצוי, בטח שלא כשמדובר באנגלית משפטית, הם זקוקים לחיזוקים ותרגולים ממוחים ובעלי מקבצוע על מנת להבין את החומר בדרך הטובה ביותר ובכדי להיות מתורגלים בו. בנוסף קורס אנגלית משפטית מיועד גם כן לכל עורך דין ישרארלי המעורב בשוק הגלובלי במידה זו או אחרת למשל בעסקאות שונות הדורשות ניתוח משפטי וידע משפטי מעמיק בשפה האנגלית.

כל אשר יש לעשות כדי להיות בקיא ובכל ידע רחב באנגלית משפטית הוא להרשם לקורס אנגלית משפטית הנקרא גם קורס לימודי אנגלית למשפטנים בבית הספר האמריקאי. קורס זה הינו קורס אנגלית מקצועי באנגלית משפטית המעניק לתלמידים הלומדים בו את הכלים והמיומנות להבנת השפה האנגלית עם דגש עצום על אנגלית בתחום המשפטים באופן מיוחד וספציפי.

בקורס אנגלית משפטית בבית הספר האמריקאי ילמד התלמיד שני סוגים עיקריים של ניבים שהם אנגלית באנגליה ואנגלית בארצות הברית. לכל ניב כזה עולם שלם בפני עצמו, בעיקר כשמדובר באנגלית משפטית ועל כל משפטן להכיר אותו על בוריו. בנוסף לשני הניבים מוזכרים לעיל , ילמד התלמיד ל"תרגם" את הליכי המשפט אל המקבילים שלהם באנגליה וכמו גם בארצות הברית. בית הספר האמריקאי שם דגש על מושגי היסוד המוזכרים לעיל וההם נלמדים כמובן באופן המדויק ביותר וכמו כן יורדים בקורס אנגלית משפטית גם לעומק הליכים ומושגים יותר ממוקדים הלקוחים מהחקיקה והפסיקה כמו למשל דיני קניין, דיני חוזים, דיני מיסים ועוד.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם