קורס אנגלית

קורס האנגלית פותח על ידי הצוות הפדגוגי בבית הספר האמריקאי פיתח שיטת לימוד חדשנית המבוססת על סרגל מאמצים ייחודי. באמצעות השיטה פורצת הדרך תוכלו להתקדם בקצב וברמה שמתאימים לכם.

רק בקורס האנגלית של בית הספר האמריקאי: אם אתם עסוקים ואין לכך זמן רב פנוי תוכל להתאמן בקצב איטי יותר, ולהתקדם ברמות רק לאחר שתראו שיפור. בניגוד למקובל בענף, אין לכם מה לחשוש ממצב בו תקודמו לרמות גבוהות יותר רק בגלל שצברתם וותק. ההתקדמות הינה אך ורק בהתאם לקצב שלכם.

קורס האנגלית של בית הספר האמריקאי הוא כמו מכון כושר: תארו לכם מצב בו תלכו למכון כושר, וכעבור חודשיים יכפיל המדריך את המשקל של המשקולות איתם אתם רגילים להתאמן, ללא בדיקה של ההתקדמות שלכם. האם תסכימו לתוכנית אימונים כזו? או אולי תעדיפו להעמיס על עצמכם יותר רק לאחר שהצלחתם לשפר את הביצועים שלכם?

שיטת הלימוד בקורס האנגלית בבית הספר האמריקאי דומה למה שאתם רגילים ממכון הכושר. אם אתם מעוניינים ללמוד באופן אינטנסיבי תוכלו לעשות כן, ואם אתם מעוניינים להקדיש מספר מצומצם יותר של שעות שבועיות תוכלו לעשות כן.

רמת הלימודים בקורס האנגלית תעלה שלב רק לאחר שאתם חשים נוח עם השיפור שלכם ברמה הנוכחית. בדיוק כמו המשקולות במכון הכושר שלכם!

כתלמידים בקורס האנגלית בבית הספר האמריקאי תשבוצו לרמת הקושי ולמסלול הלימודים המתאים ביותר עבורכם. שיטת הלימודים הייחודית בקורס האנגלית מאפשרת לכם לגבש מערכת שעות גמישה המתאימה במיוחד עבורכם, וכך תוכלו לשלב את הלימודים עם חיי היום-יום שלכם, עמוסים ככל שיהיו. קורס האנגלית של בית הספר יותאם עבורכם

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם