מבחן אמיר, מאיפה מתחילים?

אם הינכם מתכוננים לקראת לימודים אקדמאיים באוניסרסיטה או במכללות השונות. יהיה עליכם לעבור מבחני קבלה חובה. מקום הלימודים רוצה לבדוק אם הינכם המעומדים המתאימים ביותר לתכנית הלימודים.

ולכן, יהיה עליכם להשקיע זמן ומרץ, עבודה קשה והרבה כסף בכדי להבטיח את מקומוכם בשנת הלימודים הקרובה.

בין המבחנים שתעשו יש מבחן אחד שאינו חובה (לפחות בחלק מהמקומות) -והוא מבחן אמיר.

מבחן אמיר יכול לחסוך לכם בעתיד הקרוב כסף וזמן רב!

כל מוסד לימודים אקדמאיים מלמד בין היתר באמצעות טקסטיים מדעיים בעלי שפה אנגלית ברמה גבוהה וכדי להבין אותם ולנתח אותם יהיה עליכם להיות ברמת אנגלית מסויימת וגבוהה ולכן, מקום הלימודים המיועד, יקצה לכם מספר קורסי אנגלית חובה (מספר הקורסים הם לפי רמת האנגלית הנוכחית שלכם) כל קורס יכול להימשך כמה חודשים וידרוש ממכם שעות לימוד יקרות וכמובן, כסף רב וכל קורס הינו חובה!

בשביל למנוע זאת, הקימה ועדת ראשי האוניברסיטאות בישראל את מבחן אמיר אשר מטרתו לבדוק מהי רמת האנגלית שלכם? מועדי המבחן הם כמה פעמים במשך השנה. הרישום לבמחן מאוד נוח. סולם הציונים הכלליים של מבחן אמי"ר הוא מ-150 עד 250 כאשר מבחן אמיר מתחלק לשלושה חלקים:

השלמת משפטים,ניסוח מחדש והבנת הנקרא.

באמצעות תוצאות הבחינה מוסד הלימודים קובע מהי רמתכם בשפת האנגלית ולפיה מקצה לכם מספר קורסי אנגלית שאתם תצטרכו לעבור בהצלחה.חשוב לציין שתלמידים רבים מוציאים ציון של מבחן אמיר ברמה של פטור מלא! כלומר שפת האנגלית שלהם מתאימה לרמה הלימודית ואינם צריכים לעבור קורסי אנגלית כלל וכן, במספר רב של מקרים התלמידים מוציאים ציון גבוה ובכך באמצעות מבחן אמיר מצמצמים בהרבה את קורסי האנגלית שעליהם לעבור.

קורס אמיר מכין תלמידים ספציפי לקראת מבחן אמיר. התלמיד מקבל טיפים,עצות,משובים ומתרגל מבחנים רבים של מבחן אמיר בהנחיית המורה ובכך מעלה את רף ציונו של מבחן אמיר.

קורס אמיר מועבר ע"י מורים מקצועיים שדוברי את שפת האנגלית ברמה גבוהה. המורים הוכשרו ללמד קורס אמיר בצורה הטובה ביותר ומקנים לתלמידים את כל הכלים שיעמדו לרשותם בשביל ציון הכי גבוה עבורם של מבחן אמיר.

תלמידים רבים מעידים שהצליחו באמצעות קורס אמיר והעלו משמעותית את ציונם הסופי של מבחן אמיר ובכך צמצמו את מספר קורסי החובה באנגלית. ואף תלמידים רבים הצליחו לקבל פטור מלא בעזרת קורס אמיר ועברו את מבחן אמיר בהצלחה מרבית ולא הצטרכו לעבור קורסי חובה בלימודיהם כלל וכלל.

ולכן, בזמן שהינכם מבררים על הבחינות חובה שעליכם לעבור. כדאי לחשוב ולברר עוד טיפה גם על מבחן אמיר ועל קורס אמיר במועד ובמקום המתאים לכם ובכך לחסוך לכם זמן רב וכסף יקרים!

וכל זה באמצעות מבחן אחד - מבחן אמיר.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם