המניע לטבח המזעזע: "צחקו על האנגלית שלי"

ידיעות אחרונות 4.4.12

עכשיו מתברר כי הטבח האכזרי באוניברסיטת קליפורניה שבארה"ב, התרחש על-ידי סטודנט לשעבר במוסד האקדמי שביקש לנקום על התקופה הרעה שעבר שם.

אתמול נחשפה זהותו של האדם שחיסל שבעה סטודנטים באוניברסיטת קליפורניה בשבוע שעבר. און גו (41) סטודנט לשעבר באוניברסיטה הוא האיש שיצא למסע הירי הקטלני שהסתיים במותם של שבעה בני אדם. במסגרת החקירה התברר כי גו העמיד את הסטודנטים בשורה אל מול הקיר והוציא אותם להורג אחד בזה אחר זה מטווח אפס. "מדובר באדם מחושב ונחוש מאוד, שהגיע למקום במטרה להרוג", אמר מפקד המשטרה המקומית, הווארד ג'ורדן.

גו, אזרח אמריקאי ממוצא קוריאני, למד באוניברסיטת קליפורניה לימודי סיעוד עד לפני כארבעה חודשים, אז סולק מהאוניברסיטה בשל בעיות התנהגות. ממצאי החקירה מראים כי גו החל את מסע ההרג שלו בחיפוש אחר מנהלת המוסד האקדמי מאחר ונהגה ללעוג לאנגלית שלו. משנכשל באיתורה, היפנה את רגשות הנקם שלו לעבר הסטודנטים. "לדבריו, הסגל צחק על האנגלית שלו וגרם לו להרגיש מבודד", סיפר ג'ורדן.

גו נתפס שעה לאחר הטבח שביצע בסופרמרקט מקומי, לאחר שביקש מהמאבטח להזעיק משטרה "כי בדיוק יריתי באנשים". ליסה רסלר שעמדה לידו כשהתוודה אמרה כי "לא נראה שהוקל לו. למעשה לא ראיתי שום רגש על פניו".

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם