שיטת הלימוד

אנגלית בביה"ס האמריקאי- איך זה עובד?

בוחרים את השעה והיום שהכי נוחים לכם:

בביה"ס האמריקאי ללימודי אנגלית אתם קובעים את מערכת השעות שלכם: כל תלמיד בקורסי האנגלית בביה"ס האמריקאי בוחר לעצמו את היום ואת השעה שהכי מתאימים לו (בכפוף למערכת הקורסים השבועית).

משתלבים בקלות בקורסי האנגלית השוטפים:

בביה"ס האמריקאי ללימודי אנגלית אתם לא צריכים לחכות שייפתח קורס אנגלית המתאים לרמה שלכם- בזכות שיטות הלימוד הייחודיות בקורסי האנגלית בביה"ס, אתם נרשמים לקורס אנגלית ומשתלבים בו בקלות מרגע שנרשמתם, מבלי להפסיד חומר לימודים.

גמישות מקסימלית:

כתלמידים בקורסי האנגלית של ביה"ס האמריקאי, אתם נהנים ממקסימום גמישות וחופש אישי בהרכבת מערכת השעות שלכם. נרשמתם לקורס ביום ובשעה מסויימים אבל היום הזה כבר לא מתאים לכם? תוכלו לשנות את מועד הקורס שלכם בקלות ובמהירות ליום ושעה שמתאימים לכם יותר (בכפוף למערכת השעות השבועית בקורסים).

מקסימום אנגלית:

בזכות שיטות הלימוד הייחודיות של ביה"ס האמריקאי ללימודי אנגלית, רמת הידע שלכם באנגלית משתפרת במהירות ובעקביות, כבר מהשיעור הראשון.

ללמוד אנגלית זה אורח חיים:

בביה"ס האמריקאי אתם לא נרשמים לקורס אנגלית חד פעמי, אלא רוכשים מנוי לאנגלית. המנוי לאנגלית מאפשר לכם ללמוד אנגלית ברצף לאורך כל השנה, ולא רק מספר חודשים מצומצם. שיטת ה'מנוי לאנגלית' בביה"ס האמריקאי מאפשרת לכם לשפר את האנגלית שלכם בהדרגה ובהתמדה לאורך כל השנה, ומבטיחה שלא תשכחו את החומר עקב חוסר תרגול.

לומדים אנגלית בכל מקום

סניפי ביה"ס האמריקאי ללימודי אנגלית פזורים בכל הארץ. בכל סניף שתבחרו, תלמדו אצל מורים מעולים ותהנו מרמת לימודים גבוהה ושירות אישי, בסטנדרטים הבלתי מתפשרים של ביה"ס האמריקאי.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם